Перевагою нашого центру є наявність фахівців усіх спеціальностей. Наші лікарі мають великий досвід, який заснований на доказовій медицині та тривалій медичній практиці, включаючи всі міжнародні лікувальні протоколи, та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми охоплюємо такі напрямки, як: неонатологія, педіатрія, доросла та дитяча офтальмологія, доросла та дитяча неврологія, доросла та дитяча ортопедія, терапія, доросла та дитяча гінекологія, фізична реабілітація, ЛФК, масаж, логопедія. Крім того в нашій клініці проводиться вакцинація дітей та дорослих. І це все з турботою та максимальною увагою до кожного маленького паціента. Ми дбаємо про те, щоб кожна мама, та її дитина почували себе у нас комфортно та впевнено - майже як вдома.

А зараз хочемо коротко розповісти про наших спеціалістів: Наші неонатологи спостерігають малюків з народження та протягом першого місяця життя. Наші лікарі мають великий досвід роботи з передчасно народженими дітками. Вони зможуть допомогти батькам у вирішені багатьох питань, що виникають у цей важливий період. Наші педіатри підтримають подальші «кроки» малечі. Ведуть профілактичний огляд, спостереження та вакцинацію, надають вичерпну інформацію стосовно режиму та раціону дитячого харчування. Також ці лікарі організують індивідуальний графік щеплень та при потребі, огляд інших спеціалістів.

Наш невролог працює з новонародженими та дітками, що народились передчасно, старшими дітьми та дорослими. Важливо, що лікар особисто проводить всю необхідну УЗ діагностику, зокрема нейросонографію. Ортопед володіє унікальними методиками роботи з малюками різного віку, для найбільш раннього виявлення та запобігання розвитку проблем з опорно- руховим аппаратом у дитини. Має багаторічний практичний досвід роботи з дорослими та дітьми і, що важливо – хірургічних втручань на опорно-руховій системі. Чуткий до пацієнта. Здатний до неоціненного в медицині – клінічного мислення. Лікар-реабілітолог володіє техніками лікувального та профілактичного масажу, методиками ЛФК. Її багаторічний досвід роботи з дітками з обмеженими можливостями дозволив стати їй професіоналом своєї справи, та дуже гарно відчувати дітей.

Офтальмолог має досвід роботи як в Україні, так і за кордоном. Володіє сучасними європейскими методиками профілактики та лікування очних хвороб. Може проводити малоінвазивні оперативні втручання. Слід відзначити роботу логопеда-дефектолога. Оскільки, дуже важливо вчасно виявити дефекти мовлення та надати висококваліфіковану допомогу. Наш спеціаліст зможе підібрати «ключик» до кожного дитячого серця. Наш лікар- гінеколог, з багаторічним досвідом та наявною вченою ступінню кваліфіковано надасть консультативну, та за потребою, лікувальну допомогу жінкам та дівчаткам з 3-х річного віку.

Також в нашій клініці проводять діагностичні процедури, включаючи УЗД діагностику всіх органів та систем. У нас Вас чекає затишна атмосфера та доброзичливий персонал. Ми дуже любимо своїх маленьких пацієнтів, а вони відповідають нам взаємністю.

Єфімов Володимир Павлович
Директор

Наші Лікарі

Member

Слободян Юлія Василівна

акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії

Записатись на прийом
Member

Чумак Юлія Сергіївна

лікар -оториноларинголог клініки

Записатись на прийом
Member

Ноженко Надія Олександрівна

лікар педіатр-неонатолог

Записатись на прийом
Member

Буркут Ліна Леонідівна

лікар - невропатолог, лікар ультразвукової діагностики (УЗД)

Записатись на прийом
Member

Глущенко Юрій Володимирович

мамолог першої кваліфікаційної катерогії

Записатись на прийом
Member

Пашенко Андрій Віталійович

кандидат медичних наук, дорослий лікар ортопед-травматолог I категорії, дитячий лікар-ортопед травматолог II категорії.

Записатись на прийом
зворотній
дзвінок