Відділення клініки Малюк

Banner-aside

Гінекологія

У нашому медичному цетрі є можливість консультації дитячого та дорослого гінеколога. Ведення вагітності, лікування та профілактика жіночих захворювань.

Banner-aside

Терапія

Терапія — одна з найбільших медичних областей, яка вивчає захворювання внутрішніх органів їх лікування та профілактику. У нашій клініці є можливість консульації терапевта, діагностики, лікування та профілактики терапевтичних захворювань.

Banner-aside

Офтальмологія

Лікування, діагностика, профілактика офтальмологічних захворювань дорослих та дітей. Діагностика та корекція порушень зору. Бужування носослізного каналу.

Banner-aside

Педіатрія

Ведення дітей з народження до 18 років, консультація щодо грудного вигодовування, щодо введення прикорму, вакцинація дітей, оформлення довідок. Лікування та профілактика захворювань дитячого віку.

Banner-aside

Хірургія

У нашій клініці консульації проводить висококваліфікований спеціаліст. Консультації проводяться з приводу вроджених та набутих хірургічних патологій. Наш спеціаліст також вузько спеціалізується на діагностиці , лікуванню судинних пухлин, мальформацій у дітей.

Banner-aside

Ортопедія-травматологія

Наш медичний центр надає можливість консульації у питаннях травматології та ортопедії для дорослих та дітей. Лікування деформацій кісток, посттравматичних деформацій , корекція дефектів постави, лікування системних дисплазій скелета та інших захворювань опорно-рухового апарату.

Banner-aside

Відновлення здоров'я

Масаж ,лікувальна фізкультура, кінезіотерапія, як метод профілактики та лікування порушень опорно рухового апарату; Консультація малюків від 1 місяця, щодо фізичного розвитку, підбір оптимального фізичного навантаження, навчання молодих батьків ефективній взаємодії з малюком з перших місяців життя за допомогою кінезіотерапії; Відновлення функцій опорно-рухового апарату дорослих і дітей після травм та операцій.

Banner-aside

Логопедія

Наука про порушення мовлення, методи їх попередження, виявлення й усунення засобами спеціального навчання й виховання. Логопедія вивчає причини, механізми, симптоматику, перебіг, структуру порушень мовленнєвої комунікації

Banner-aside

Неврологія

Неврологія – це напрямок медицини, який спеціалізується на виявленні та усуненні захворюваннях нервової системи. Наші спеціалісти професійно консультують дорослих та дітей, немовлят, що були передчасно народжені. Також у нашій клініці є можливість проведення узд головного мозку для дітей.

Banner-aside

Неонатологія

Спостереження дітей з народження та до 1 місяця життя, у тому числі ведення передчасно народжених діток, дітей з низькою та екстремально низькою масою тіла при народженні, консультація щодо грудного вигодовування.

Banner-aside

Оториноларингологія

Діагностика, лікування та профілактика захворювань вуха, горла, носа. Риноскопія, отоскопія. Сучасні підходи до ведення захворювань.

Banner-aside

Діагностика

- Ультразвукова діагностика всіх органів та систем. - Можливість проведення експрес тестів. - Діагностика рівня кетонів ( тест - смужки )

Banner-aside

Мамологія

Одним з найважливіших лікарів для здоров’я жінки є мамолог. Профілактичні огляди молочної залози допомагають виявити рак молочної залози на ранніх стадіях. Наші спеціалісти займаються лікуванням та профілактикою доброякісних та злоякісних новоутворів. У нашому центрі є можливість провести УЗД обстеження молочної залози.

Banner-aside

Психологія

Лікар психолог допоможе Вам та Вашій малечі. Наш спеціаліст займається психоаналізом, психотерапією, перинатальною психологією. Проводить сімейні консультації. Сімейні та перинатальні консультації проводяться з будь-яких питань стосовно репродукції, безпліддя, складних вагітностей, невдалого досвіду пологів, ранньої розлуки з немовлям (госпіталізації).

Banner-aside

Косметологія та дерматологія

Шкіра - найбільший орган людського організму. Здоров’я шкіри - це не тільки естетично красиво, а й дуже важливо для здоров’я організму вцілому . У нашому центрі є можливість лікування дерматологічних захворювань дорослих та дітей, а також релаксу і оздоровлення для шкіри.

зворотній
дзвінок