Зустрічайте наших експертів і кваліфікованих лікарів

Doctor

Єфімов Володимир Павлович

Директор

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Єфімов Володимир Павлович - засновник клініки « Щасливий Малюк». Лікар вищої категорії, завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О. М. Лук‘янової НАМН України». Лікарський стаж 19 років, рятує життя дітей з моменту їх народження, фахівець своєї справи. Завжди надасть якісну і кваліфіковану допомогу вашому малюку.

Doctor

Слободян Юлія Василівна

лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Стаж роботи - 10 років. Співавтор 5 інформаційних листів про нововведення в сфері охорони здоров’я; Автор Патенту України на Корисну модель, співавтор 18 публікацій, тез доповіді, представленої на XXII FIGO World Congress 2018 (Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 14-19 жовтня 2018 р.). Доповідач на 7 конференціях молодих вчених та на Пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України (20-21 вересня 2018 р, м. Київ). Член Громадської організації «Українська мережа інтернів та молодих лікарів акушерства та гінекології». Послуги, які надає лікар: профілактичний огляд (консультація, гінекологічний огляд, забір урогенітального матеріалу для проведення досліджень); діагностика і лікування запальних захворювань жіночих статевих органів, захворювань(вульвіт, кольпіт, екзо- та ендоцервіцит, аднексит, бактеріальний вагіноз, кандидоз), що передаються статевим шляхом (хламідійна, трихомонадна інфекція, генітальний герпес, папіломавірусна інфекція); діагностика безпліддя; • підготовка до вагітності; • консультування вагітних; • консультування з питань сучасних методів контрацепції, підбір методів контрацепції; • діагностика і корекція порушень менструального циклу, передменструального синдрому, гормональних порушень; • вакцинація для профілактики ВПЛ (раку шийки матки); • діагностика і лікування захворювань шийки матки; • діагностика і лікування кісти яєчників, ендометріозу, міоми матки; • лікування жінок з симптомами менопаузи, консультування з питань менопаузальної гормональної терапії; • діагностика і лікування запальних статевих органів у дітей, синехій, кандидозу, вульвовагініту.

Doctor

Буркут Ліна Леонідівна

лікар - невропатолог, лікар ультразвукової діагностики(УЗД)

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Кваліфікаційна категорія - вища. Стаж роботи - 24 роки.<br> Наш спеціаліст допоможе з вирішенням таких проблем: -судоми, порушення свідомості; - запаморочення , порушення рівноваги та ходи; - нетримання сечі; - мимовільні рухи (в тому числі тики ), запинання в розмові, тощо;> - проблеми зі сном: часті пробудження, порушення засинання; - часті і рясні зригування у грудних дітей; - спостереження дітей першого року життя з акцентом на корекції перинатальних пошкоджень центральної нервової системи, в тому числі у недоношених малюків (асфіксія, родова травма, тощо.); - лікування і корекція наслідків ураження нервової системи (травми, інфекції, порушення мозкового кровообігу ); - біль голови; - швидка втома; - підвищена роздратованість; - розсіяність, непосидючість; - затримка темпів мовного розвитку в порівнянні з однолітками; - проводить ультразвукове дослідження органів та систем у дорослих та дітей.

Doctor

Глущенко Юрій Володимирович

лікар мамолог першої кваліфікаційної катерогії

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Стаж роботи більше 20 років Наш спеціаліст проконсультує Вас з таких питань: - профілактичні огляди включно з УЗД молочної залози - фіброзно-кістозна мастопатія - масталгія - мастит - всі стани пов’язані з вигодовуванням грудьми (тріщини сосків, агалактія, гіпогалактія) - галакторея - фіброаденома Клініка « Щасливий Малюк» піклується про здоров’я жінок.

Doctor

Пашенко Андрій Віталійович

кандидат медичних наук, дорослий лікар ортопед-травматолог I категорії, дитячий лікар-ортопед травматолог II категорії

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

У березні 2020 року захистив дисертацію на здобуття наукової степені кандидата медичних наук за темою: «Лікування деформацій довгих кісток у дітей із недосконалим остеогенезом за допомогою інтрамедулярних телескопічних фіксаторів (експерементально-клінічне досліження)». У дослідженні розглядається спосіб лікування одного із рідкісних (орфанних) захворювань - недосконалого остеогенезу Автор 60 наукових робіт, 12 статей (із них – 5 у міжнародних цитованих виданнях - PubMed, Scopus, Google Scholar, Web of Science), 3 патентів України, 3 нововведень та 1 акту впровадження. Співавтор учбового посібника «Променева діагностика системних дисплазій скелета» Учасник багатьох українських (Київ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Харків) та міжнародних науково-практичних конференцій і семінарів (м. Краків, Польща; Гоа, Індія, м. Астана, Казахстан). Модератор та координатор науково-практичних майстер-класів на тему: ''Біфосфатна терапія дітям з недосконалим остеогенезом'', ''Сучасні підходи діагностики та лікування вроджених системних захворювань скелету з порушенням росту хрящової і кісткової тканини у дітей'' ( м. Астана, Казахстан). Лауреат премії II ступеня, переможець ? конкурсу ім. М.І. Ситенко для молодих вчених на кращі наукові роботи в області травматології та ортопедії (2015 рік) Член ВОО «Українська асоціація ортопедів-травматологів», ГО «Всеукраїнська асоціація дитячих ортопедів-травматологів». Як ви вже зрозуміли, Андрій Віталійович чудовий висококваліфікований спеціаліст і переконатись у цьому Ви зможете записавшись до нього на консультацію у клініку «Щасливий Малюк».

Doctor

Марина Полякова- Гургенідзе

«золоті руки» клініки «Щасливий Малюк», працює з дорослими та дітьми

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Освіта: Здобула вищу освіту у Національному університеті фізичного виховання та спорту України за спеціальністю « Фізична реабілітація», також навчалась у Київському центрі спортивної медицини, де здобула спеціалізацію « Медична сестра з масажу». Стаж роботи - 8 років, у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та ураженнями ЦНС міста Києва. Напрями роботи: - ураження опорно-рухового апарату ( сколіоз, кіфоз, лордоз, вальгусні та варусні деформації стопи, кривошия та інші.) - післятравматична реабілітація - фізичний розвиток передчасно народжених дітей - лікуваня гіпер та гіпо тонусів - спортивна реабілітація - реабілітація дітей з ураженням ЦНС Наш спеціаліст працює за методикою раннього втручання. Одна з головних цілей: навчити і батьків працювати зі своїми дітьми, оскільки робота вдома це половина успіху реабілітації Вашої малечі

Doctor

Панченко Світлана Олексіївна

Консультант з грудного вигодовування.

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Закінчила Львівський національний медичний університет імена Данила Галицького. У студентські роки активно займалась науковою діяльністю. Учасник та ораганізатор міжнародних та вітчизняних конференцій. Автор близько 10 наукових робіт.<br> Лікар - інтерн педітар - неонатолог на базі КНП «Перинатальний центр м. Києва» Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Doctor

Воробченко Олександра Олександрівна

вчитель-логопед, дефектолог, практичний психолог спеціальних закладів освіти

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Корекційно - розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Консультації батьків та педагогів Закінчила НПУ. ім.Драгоманова у 2014році, спеціальність: Корекційна освіта. Наш спеціаліст знайде підхід до кожного.

Doctor

Бензар Ірина Миколаївна

дитячий хірург клініки «Щасливий малюк», доктор медичних наук

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Професор кафедри дитячої хірургії; Співробітник НДСЛ «Охматдит»; Має досвід роботи з дитячою хірургічною патологією більш ніж 20 років; Затверджена тема докторської дисертації: «Діагностика і тактика хірургічного лікування судинних аномалій у дітей»; Основним напрямком науково-практичної роботи є діагностика та лікування судинних пухлин та судинних мальформацій у дітей; Ірина Миколаївна є автором понад 100 наукових публікацій, співавтором двох підручників, трьох навчально-методичних посібників, монографії «Судинні аномалії у дітей»; Проходила стажування у Центрі судинних аномалій Бостонської дитячої лікарні (2015) та Інституту судинних утворень Нью-Йорка (2019). Дійсний член ISSVA (міжнородної організації вивчення судинних аномалій) Проходила стажування у Італії, Швеції, Німеччині, США. Член Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів Має неабиякий талант спілкування з дітками.

Doctor

Ноженко Надія Олександрівна

наш чарівний лікар педіатр-неонатолог

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Стаж роботи: 4 роки у ДУ «Інститут педіатрії акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», відділення реанімації новонароджених. Стажування за кордоном: 1 місяць у Китаї, 2019 рік. Постійно приймає участь в українських та міжнародних конференціях. Конференції присвячені питанням неонатології, гастроентерології, педіатрії та оновлені питання вакцинації дітей. Має відповідні сертифікати. Досвід роботи з недоношеними та глибоко недоношеними дітьми. Спостереження та лікування дітей від народження до 19 років. Індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта.

Doctor

Чумак Юлія Сергіївна

лікар -оториноларинголог клініки « Щасливий Малюк», лікує дорослих та дітей

(оцінок немає)
Записатись на прийом Онлайн консультація

Стаж роботи - 5 років. Два роки працювала в лор-відділенні КМКЛ 12, де опанувала хірургічні навички та ургентну оториноларингологію. Консультувала та співпрацювала з відділенням щелепно-лицьової хірургії. Займається лікуванням таких патологій: - риносинусити - загострення хронічних одонтогенних гайморитів - хронічні риніти (вазомоторний, аллергичес і атрофічний) - гострі та хронічні захворювання глотки і гортані (тонзиліти, фарингіти, ларингіти) - гострі середні і зовнішні отити, тубоотит - хронічні зовнішні отити, часто грибкової етіології - гостра та хронічна ЛОР-патологія у дітей: аденоїдні вегетації, гострі аденоідіти, ріносінуіти, гострі середні отити, секреторні отити, зовнішні дифузні отити, гострі і хронічні тонзиліти. - гостра та хронічна сенсоневральна приглухуватість - фурункули носа - викривлення носової перегородки

More to explore.

зворотній
дзвінок