Зустрічайте наших експертів і кваліфікованих лікарів

Doctor

Єфімов Володимир Павлович

Директор. Лікар вищої категорії

Єфімов Володимир Павлович - засновник клініки «Сімейна клініка лікаря Єфімова». Лікар вищої категорії, завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О. М. Лук‘янової НАМН України». Лікарський стаж 19 років, рятує життя дітей з моменту їх народження, фахівець своєї справи. Завжди надасть якісну і кваліфіковану допомогу вашому малюку.

Doctor

Слободян Юлія Василівна

лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії

Стаж роботи - 10 років. Співавтор 5 інформаційних листів про нововведення в сфері охорони здоров’я; Автор Патенту України на Корисну модель, співавтор 18 публікацій, тез доповіді, представленої на XXII FIGO World Congress 2018 (Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 14-19 жовтня 2018 р.). Доповідач на 7 конференціях молодих вчених та на Пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України (20-21 вересня 2018 р, м. Київ). Член Громадської організації «Українська мережа інтернів та молодих лікарів акушерства та гінекології». Послуги, які надає лікар: профілактичний огляд (консультація, гінекологічний огляд, забір урогенітального матеріалу для проведення досліджень); діагностика і лікування запальних захворювань жіночих статевих органів, захворювань(вульвіт, кольпіт, екзо- та ендоцервіцит, аднексит, бактеріальний вагіноз, кандидоз), що передаються статевим шляхом (хламідійна, трихомонадна інфекція, генітальний герпес, папіломавірусна інфекція); діагностика безпліддя; • підготовка до вагітності; • консультування вагітних; • консультування з питань сучасних методів контрацепції, підбір методів контрацепції; • діагностика і корекція порушень менструального циклу, передменструального синдрому, гормональних порушень; • вакцинація для профілактики ВПЛ (раку шийки матки); • діагностика і лікування захворювань шийки матки; • діагностика і лікування кісти яєчників, ендометріозу, міоми матки; • лікування жінок з симптомами менопаузи, консультування з питань менопаузальної гормональної терапії; • діагностика і лікування запальних статевих органів у дітей, синехій, кандидозу, вульвовагініту.

Doctor

Буркут Ліна Леонідівна

лікар - невропатолог, лікар ультразвукової діагностики(УЗД)

Кваліфікаційна категорія - вища. Стаж роботи - 24 роки. Наш спеціаліст допоможе з вирішенням таких проблем: -судоми, порушення свідомості; - запаморочення , порушення рівноваги та ходи; - нетримання сечі; - мимовільні рухи (в тому числі тики ), запинання в розмові, тощо;> - проблеми зі сном: часті пробудження, порушення засинання; - часті і рясні зригування у грудних дітей; - спостереження дітей першого року життя з акцентом на корекції перинатальних пошкоджень центральної нервової системи, в тому числі у недоношених малюків (асфіксія, родова травма, тощо.); - лікування і корекція наслідків ураження нервової системи (травми, інфекції, порушення мозкового кровообігу ); - біль голови; - швидка втома; - підвищена роздратованість; - розсіяність, непосидючість; - затримка темпів мовного розвитку в порівнянні з однолітками; - проводить ультразвукове дослідження органів та систем у дорослих та дітей.

Doctor

Глущенко Юрій Володимирович

лікар мамолог першої кваліфікаційної категорії

Стаж роботи більше 20 років Наш спеціаліст проконсультує Вас з таких питань: - профілактичні огляди включно з УЗД молочної залози - фіброзно-кістозна мастопатія - масталгія - мастит - всі стани пов’язані з вигодовуванням грудьми (тріщини сосків, агалактія, гіпогалактія) - галакторея - фіброаденома «Сімейна клініка лікаря Єфімова» піклується про здоров’я жінок.

Doctor

Пашенко Андрій Віталійович

кандидат медичних наук, дорослий лікар ортопед-травматолог вищої категорії, дитячий лікар-ортопед травматолог I категорії

У березні 2020 року захистив дисертацію на здобуття наукової степені кандидата медичних наук за темою: «Лікування деформацій довгих кісток у дітей із недосконалим остеогенезом за допомогою інтрамедулярних телескопічних фіксаторів (експерементально-клінічне досліження)». У дослідженні розглядається спосіб лікування одного із рідкісних (орфанних) захворювань - недосконалого остеогенезу Автор 60 наукових робіт, 12 статей (із них – 5 у міжнародних цитованих виданнях - PubMed, Scopus, Google Scholar, Web of Science), 3 патентів України, 3 нововведень та 1 акту впровадження. Співавтор учбового посібника «Променева діагностика системних дисплазій скелета» Учасник багатьох українських (Київ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Харків) та міжнародних науково-практичних конференцій і семінарів (м. Краків, Польща; Гоа, Індія, м. Астана, Казахстан). Модератор та координатор науково-практичних майстер-класів на тему: ''Біфосфатна терапія дітям з недосконалим остеогенезом'', ''Сучасні підходи діагностики та лікування вроджених системних захворювань скелету з порушенням росту хрящової і кісткової тканини у дітей'' ( м. Астана, Казахстан). Лауреат премії II ступеня, переможець ? конкурсу ім. М.І. Ситенко для молодих вчених на кращі наукові роботи в області травматології та ортопедії (2015 рік) Член ВОО «Українська асоціація ортопедів-травматологів», ГО «Всеукраїнська асоціація дитячих ортопедів-травматологів». Як ви вже зрозуміли, Андрій Віталійович чудовий висококваліфікований спеціаліст і переконатись у цьому Ви зможете записавшись до нього на консультацію у клініку «Сімейна клініка лікаря Єфімова».

Doctor

Марина Полякова- Гургенідзе

«золоті руки» «Сімейна клініка лікаря Єфімова», працює з дорослими та дітьми

Освіта: Здобула вищу освіту у Національному університеті фізичного виховання та спорту України за спеціальністю « Фізична реабілітація», також навчалась у Київському центрі спортивної медицини, де здобула спеціалізацію « Медична сестра з масажу». Стаж роботи - 8 років, у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та ураженнями ЦНС міста Києва. Напрями роботи: - ураження опорно-рухового апарату ( сколіоз, кіфоз, лордоз, вальгусні та варусні деформації стопи, кривошия та інші.) - післятравматична реабілітація - фізичний розвиток передчасно народжених дітей - лікуваня гіпер та гіпо тонусів - спортивна реабілітація - реабілітація дітей з ураженням ЦНС Наш спеціаліст працює за методикою раннього втручання. Одна з головних цілей: навчити і батьків працювати зі своїми дітьми, оскільки робота вдома це половина успіху реабілітації Вашої малечі

Doctor

Панченко Світлана Олексіївна

Консультант з грудного вигодовування.

Закінчила Львівський національний медичний університет імена Данила Галицького. У студентські роки активно займалась науковою діяльністю. Учасник та ораганізатор міжнародних та вітчизняних конференцій. Автор близько 10 наукових робіт.<br> Лікар - інтерн педітар - неонатолог на базі КНП «Перинатальний центр м. Києва» Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Doctor

Воробченко Олександра Олександрівна

вчитель-логопед, дефектолог, практичний психолог спеціальних закладів освіти

Корекційно - розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Консультації батьків та педагогів Закінчила НПУ. ім.Драгоманова у 2014році, спеціальність: Корекційна освіта. Наш спеціаліст знайде підхід до кожного.

Doctor

Бензар Ірина Миколаївна

дитячий хірург «Сімейна клініка лікаря Єфімова», доктор медичних наук

Професор кафедри дитячої хірургії; Співробітник НДСЛ «Охматдит»; Має досвід роботи з дитячою хірургічною патологією більш ніж 20 років; Затверджена тема докторської дисертації: «Діагностика і тактика хірургічного лікування судинних аномалій у дітей»; Основним напрямком науково-практичної роботи є діагностика та лікування судинних пухлин та судинних мальформацій у дітей; Ірина Миколаївна є автором понад 100 наукових публікацій, співавтором двох підручників, трьох навчально-методичних посібників, монографії «Судинні аномалії у дітей»; Проходила стажування у Центрі судинних аномалій Бостонської дитячої лікарні (2015) та Інституту судинних утворень Нью-Йорка (2019). Дійсний член ISSVA (міжнородної організації вивчення судинних аномалій) Проходила стажування у Італії, Швеції, Німеччині, США. Член Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів Має неабиякий талант спілкування з дітками.

Doctor

Ноженко Надія Олександрівна

наш лікар педіатр-неонатолог

Стаж роботи: 4 роки у ДУ «Інститут педіатрії акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», відділення реанімації новонароджених. Стажування за кордоном: 1 місяць у Китаї, 2019 рік. Постійно приймає участь в українських та міжнародних конференціях. Конференції присвячені питанням неонатології, гастроентерології, педіатрії та оновлені питання вакцинації дітей. Має відповідні сертифікати. Досвід роботи з недоношеними та глибоко недоношеними дітьми. Спостереження та лікування дітей від народження до 19 років. Індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта.

Doctor

Чумак Юлія Сергіївна

лікар -оториноларинголог клініки «Сімейна клініка лікаря Єфімова», лікує дорослих та дітей

Стаж роботи - 5 років. Два роки працювала в лор-відділенні КМКЛ 12, де опанувала хірургічні навички та ургентну оториноларингологію. Консультувала та співпрацювала з відділенням щелепно-лицьової хірургії. Займається лікуванням таких патологій: - риносинусити - загострення хронічних одонтогенних гайморитів - хронічні риніти (вазомоторний, аллергичес і атрофічний) - гострі та хронічні захворювання глотки і гортані (тонзиліти, фарингіти, ларингіти) - гострі середні і зовнішні отити, тубоотит - хронічні зовнішні отити, часто грибкової етіології - гостра та хронічна ЛОР-патологія у дітей: аденоїдні вегетації, гострі аденоідіти, ріносінуіти, гострі середні отити, секреторні отити, зовнішні дифузні отити, гострі і хронічні тонзиліти. - гостра та хронічна сенсоневральна приглухуватість - фурункули носа - викривлення носової перегородки

Doctor

Синицька Ганна Георгіівна

наш лікар - педіатр - неонатолог. Спеціаліст з неабияким досвідом роботи в неонатологіі та педіатріі.

Співробітник інституту педіатріі, акушерства та гінекологіі. Працює у відділенні виходжування та реабілітації новонароджених та недоношених діток. Має другу ступінь кваліфікаціі. Проходила стажування в закордонних центрах. Заимається діагностикою, лікуванням та профілактикою хвороб у дітеи від народження до 18 років Іі робота – це призвання!

Doctor

Хвостенко Оксана Микитівна

лікар - офтальмолог вищої категорії. Консультує дорослих та дітей.

З 1998 року працює в Центрі мікрохірургії ока , відділення патології дитячого віку. Член Європейської страбологічної асоціації . Член Асоціації дитячих офтальмологів України. Основні напрями діяльності : -дитяча офтальмологія ( діагностика та лікування ); - оперативне лікування косоокості , птозу, пластика повік, захворювань слізних шляхів у дітей; -лікуваня запальних захворювань ока; Стажування в Міжнародній офтальмологічній клініці «Batigoz» (Турция). Проведено більше 8 тис. операцій Оперує у клініках України та закордоном З Оксаною Микитівною Ваші оченята будуть у безпеці

Doctor

Молчанова Ксенія В‘ячеславівна

лікар - терапевт, пульмонолог.

Освіта: Здобула вищу освіту у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця у 2007 році за спеціальністю «Лікувальна справа»; У Національнаій медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика отримала спеціалізацію з терапії та пульмонології ДП "ІНСТИТУТ ЕКОГІГІЄНИ І ТОКСИКОЛОГІЇ ІМ. Л.І.МЕДВЕДЯ", працювала на посаді молодшого наукового співробітника, опанувала клініко-лабораторні методи досліджень (ІФА, ПЦР), профпатологічні стани та інтоксикації; На посаді лікаря-дослідника займалася відбором пацієнтів терапевтичного профілю для участі у клінічних дослідженнях, їх ведення та обстеження; Працює на засадах доказової медицини, постійно підвищує кваліфікацію при проходженні стажування, відвідуючи конференції та інші професійні заходи; Напрями роботи: - пульмонологія - кардіологія - патології ШКТ - патологічні стани сечо-вивідної системи

Doctor

Загороднюк Наталія Дмитрівна

кваліфікований спеціаліст у галузі клінічної психології, зі спеціалізаціями із перинатальної психології та психоаналізу.

Стаж роботи - 7 років Вища освіта: ▪️Університет ім. М. П. Драгоманова, факультет біології. ▪️ Міжнародний інститут глибинної психології - спеціалізація за напрямком «практичний психолог (психоаналітик)», та курс підвищення кваліфікації за напрямком «Психоаналітична терапія дітей і підлітків». ▪️ Університет м. Ніци Софія-Антиполіс - магістратура з клінічного психоаналізу та терапевтичної медіації засобами мистецства. ▪️Перинатальний психолог та лектор «Школи молодих батьків», ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України». ▪️ Учасниця проекту «Психоаналітичний супровід дітей та підлітків у закладах соціального захисту України», Центр соціально-психологічної реабілітації №1, м. Києва. ▪️ Організатор психоаналітичного супроводу дітей та їх батьків у спеціальних навчальних закладах України, спеціальна школа І-ІІ ст. №12, м. Києва. Консультації для дітей від народження до 1 року: ▪️ при різних соматичних розладах, труднощах з годуванням, рефлюксі(зригуванні), порушенні сну, постійному плачу, порушенні спілкування Дитячі консультації від 1 року можуть стосуватися будь яких питань, наприклад, при: ▪️ порушенні сну, уваги ▪️ дитячій депресії ▪️ страхах ▪️ порушенні харчової поведінки ▪️ нічному нетриманні сечі (енурезі) ▪️ сімейних труднощах (розлука з батьками, смерть коханої людини) ▪️ поведінкових розладах ▪️ порушенні здатності до навчання ▪️ невмінні або небажанні контактувати з оточуючими Сімейні та перинатальні консультації проводяться з будь-яких питань стосовно репродукції, безпліддя, складних вагітностей, невдалого досвіду пологів, ранньої розлуки з немовлям (госпіталізації).

Doctor

Хоморецка Наталія Геннадіївна

Косметолог-практик

вже кілька років робить гарними клієнтів клініки. Чарівні руки косметологині зроблять все, аби ви отримали максимальне задоволення від свого відображення у дзеркалі. Вони вміють: * массаж обличчя (класичний, Жаке, пластичний, лімфо-дренажний, буккальний) * всі види чисток (механічна, ультразвукова, комбінована, атравматична) * пілінгі (фітіновий, ліпосомальний, PRXt33 та інші) * карбоксітерапія * відбілюючі процедури * фонофорез * мікротокова терапія і багато іншого Працює як з дорослими, так і з підлітками, які хочуть покращити свій зовнішній вигляд. Безкоштовно консультує з приводу підбору процедур та домашнього уходу на будь-який гаманець. Також має багаторічний досвід виготовл

Doctor

Жумік Дмитро Володимирович

Лікар-хірург дитячий другої кваліфікаційної категорії, відділення ургентної хірургії НДСЛ ОХМАТДИТ.

Учасник і доповідач українських та іноземних медичних заходів (Київ, Львів, Вроцлав, Люблін). Девіз в роботі – noli nocere, девіз в житті – gutta cavat lapidem non vi sed saepo cadendo. Доповідач на конференціях (співавтор робіт): A Hashimoto modification of Kasai portoenterostomy in the treatment of biliary atresia in children, Львів 2017 Місце операції Касаі в лікуванні біліарної атрезії у дітей, Київ 2017 ІПАГ Операція Касаі-Хашимото в лікуванні біліарної атрезії у дітей, Київ 2018 ІПАГ Мініінвазивні хірургічні втручання при кістах холедоха у дітей, Київ 2018 ІПАГ Комбіновані і генералізовані судинні мальформації у дітей: принципи діагностики, потенційні ризики, Київ 2018 Combined lymphatic malformations in children - complications, principles of diagnosis and treatment, Люблін 2018

зворотній
дзвінок